Skip links

Oldeji – catering a závodné stravovanie

Klient

Jana Černá - majiteľka

Dátum

júl 2022

Popis projektu

Peter v zastúpení p. Černej - majiteľky spoločnosti Oldeji, sa rozhodol využiť moje služby. Moja ponuka obstála a to aj navzdory obrovskej konkurencii a ďalším "40-tim" ponukám, ktoré obdržal na tvorbu tohto webu, ako sám napísal.

Spoločnosť Oldeji už vlastnila webovú stránku, ktorá však nespĺňala podmienky modernej prezenčnej webovej stránky. Web bol nepekný, neodrážal identitu firmy - celkový dojem z pôvodnej webovej stránky bol zlý a chýbala aj základná vec ako je SSL certifikát.

Nový dizajn webu, ktorý som navrhol je už prispôsobený identite firmy - primárnu úlohu tu hrá červená farba, ktorá je pre spoločnosť identická. Responzívny dizajn a celková prehľadnosť webovej stránky boli pre mňa alfa-omega. Web je doplnený o kontaktné formuláre, ktoré zvyšujú šancu potenciálneho zákazníka prejaviť záujem o služby Oldeji.

Na webe je implementovaná optimalizácia rýchlosti pre rýchle načítavanie webovej stránky či už na desktop alebo mobilných zariadeniach. Aplikoval som aj základné SEO nastavenia webu.

Vytvorenie prezenčnej webovej stránky
Návrh dizajnu
Re-dizajn pôvodného webu
Optimalizácia rýchlosti
SEO nastavenia
Údržba a administrácia webu

Referencia od majiteľa

-

Práca

Prihlás sa na odber
článkov a noviniek

Tvorba webov, programovanie, Wordpress a iné zaujímavosti.
Žiadny spam. Iba kvalitný obsah.
Sľubujem.

Odber noviniek
Zobraziť
Posunúť