Skip links
Oldeji - catering a závodné stravovanie - Boris Belica

Oldeji – catering a závodné stravovanie

Popis projektu

Peter v zastúpení p. Černej – majiteľky spoločnosti Oldeji, sa rozhodol využiť moje služby. Moja ponuka obstála a to aj navzdory obrovskej konkurencii a ďalším „40-tim“ ponukám, ktoré obdržal na tvorbu tohto webu, ako sám napísal.

Spoločnosť Oldeji už vlastnila webovú stránku, ktorá však nespĺňala podmienky modernej prezenčnej webovej stránky. Web bol nepekný, neodrážal identitu firmy – celkový dojem z pôvodnej webovej stránky bol zlý a chýbala aj základná vec ako je SSL certifikát.

Nový dizajn webu, ktorý som navrhol je už prispôsobený identite firmy – primárnu úlohu tu hrá červená farba, ktorá je pre spoločnosť identická. Responzívny dizajn a celková prehľadnosť webovej stránky boli pre mňa alfa-omega. Web je doplnený o kontaktné formuláre, ktoré zvyšujú šancu potenciálneho zákazníka prejaviť záujem o služby Oldeji.

Na webe je implementovaná optimalizácia rýchlosti pre rýchle načítavanie webovej stránky či už na desktop alebo mobilných zariadeniach. Aplikoval som aj základné SEO nastavenia webu.

Klient

Jana Černá - majiteľka

Dátum

júl 2022

Na čom som pracoval

Vytvorenie prezenčnej webovej stránky
Návrh dizajnu
Re-dizajn pôvodného webu
Optimalizácia rýchlosti
SEO nastavenia
Údržba a administrácia webu

Referencia od majiteľa

Po prehodnoteni asi 30 ponuk som si vybral na zaklade predchadzajucich recenzii prave Borisa a spravil som dobre. Od zaciatku profesionalny pristup, vsetko riesene online bez potreby osobneho stretnutia. Po hodinovom telefonate a vysvetleni nasej predstavy som nechal Borisovi volnu ruku a web bol do 2 tyzdnov hotovy (nakolko mi to nesurilo, termin odovzdania sme nemali dohodnuty). Pocas tvorby sme neustale komunikovali, doladovali spolu detaily a tak je web na svete presne podla nasej predstavy. Ferova cena, doplatenie az po odovzdani stranky. Dik!

Nechaj prehovoriť aj tvoj web

Predstav mi tvoju víziu ja ti predstavím riešenie. Konzultácia zadarmo.

Nájdeš ma aj na

Facebook

Instagram

LinkedIn

Mám záujem o službu

Tvorba webu, eshop, optimalizácia, poradnestvo - čokoľvek, napíšte mi, ja sa vám ozvem :)

Firemná webová stránka

Zobraziť
Posunúť