Domov » Služby » Kreatívne texty a copywriting pre vašu webovú stránku

Copywriting a textovanie webov

Kreatívne a chytľavé texty sú základom profesionálnej webovej stránky. Nemáte chuť ani talent na písanie zaujímavých článkov či blogov? Nechajte to na mňa, urobím vám copywriting alebo napíšem PR článok či blog na mieru so zameraním na kvalitné SEO.

Čo zahŕňa služba copywritingu

Copywriting celého webu

Písanie PR článkov a blogov

Kreatívne nadpisy a popisy

Texty pre lepšie SEO webu

Pekný vizuál stránky nenahradí jej prázdny obsah a texty

Častokrát sa stretávam s tým, že webová stránka je síce vizuálne atraktívna, ale keď sa lepšie ponorím do jej obsahu zistím, že na nej nenájdem nič iné len základné texty. Niečo na štýl – kontaktujte nás, o nás, a podobne…

Takéto texty síce plnia svoj účel a občas nie je naozaj potrebné ich nijako meniť. Avšak popísať to, prečo ste jedinečný, v čom ste lepší ako konkurencia a svojim spôsobom to predať je rovnako dôležité ako mať pekný vizuál a moderný web.

Zákazníkovi je potrebné ukázať, že Váš produkt alebo vaša služba má niečo naviac. Takéto informácie je potrebné odovzdať zaujímavou formou a zároveň ich prepojiť s aktivitou – ako napr. kontaktným formulárom.

Je mi úplne jasné, že každý sme dobrý v niečom inom. Mať pekný web je síce super, ale zároveň je nesmierne dôležité mať ho aj kvalitne a obsahovo šťavnatý, aby sa zákazník cítil komfortne a našiel to, čo hľadá a čo potrebuje nájsť.

V copywritingu nie som najlepší. Preto túto úlohu nechávam na svoju manželku, ktorá mi s touto službou vypomáha. Spravovala sociálne siete a tvorila obsah pre viacero slovenských značiek aj väčších korporátov – kvalita je teda zaručená.

Pravdepodobne ste hľadali tieto výrazy

copywriting, profesionálny copywriting, textovanie webov, písanie blogov, copywriting pre váš web, kreatívne texty, PR články, písanie článkov na blog, písanie PR článkov, písanie blogov pre váš web

Zobraziť
Posunúť