Chcete predávať online, chete mať vlastný eshop? Bojíte sa, že vás to bude stáť balík? Vytvorím vám prehľadný a cenovo dostupný eshop so všetkým čo k tomu patrí.

WordPress je jedným z najrozšírenejších riešení eshopov. S týmto typom sa denno-denne stretávate a pravdepodobne o tom ani netušíte.

Alfou-omegou pri tvorení e-shopu je pre mňa jednoduchosť. Pekný vizuál je síce dôležitý, ale v tomto prípade pri e-shope hrajú hlavnú rolu produkty, služby a ich predaj. Preto je nesmierne dôležité, aby bol nákup pre zákazníka jednoduchý, prehľadný a rýchly.

Ďalším dôležitým faktorom e-shopu je jeho rýchlosť a optimalizácia. Pomalý e-shop znamená veľký problém. Pomalé načítavanie nemá nikto rád, to má za následok odchod a nedokončené objednávky. Preto e-shopy automaticky optimalizujem a odporučím vám vhodný hosting.

K e-shopu ponúkam aj doplnkovú službu poradenstva či školenia. Po vytvorení e-shopu Vás v prípade záujmu naučím základné obhospodarovanie – vybavovať objednávky, pridávať produkty a podobne.

Každý z e-shopov je možné rozšíriť o moderné riešenia ako platby kartou a platobnú bránu, možnosť dopravy Packetou či inou kuriérskou spoločnosťou podľa vlastného výberu.

Pekný a moderný e-shop už nie je len výsadou veľkých spoločností. Cenovo dostupný eshop môžete mať teraz aj vy!