Domov » Služby » Eshop

Cenovo dostupný eshop pre vaše online podnikanie

Chcete predávať online, chete mať vlastný eshop? Bojíte sa, že vás to bude stáť balík? Vytvorím vám prehľadný a cenovo dostupný eshop so všetkým čo k tomu patrí.

Váš eshop bude mať...

Platba kartou

Pre všetky typy zariadení

Efektívny dizajn

Automatická fakturácia

SEO ready

Blesková rýchlosť

Kontrola stavu skladu

Vlastná administrácia

Vysoká bezpečnosť

Eshopy vytvorené na WordPress WooCommerce

WordPress je jedným z najrozšírenejších riešení eshopov. S týmto typom sa denno-denne stretávate a pravdepodobne o tom ani netušíte.

Alfou-omegou pri tvorení e-shopu je pre mňa jednoduchosť. Pekný vizuál je síce dôležitý, ale v tomto prípade pri e-shope hrajú hlavnú rolu produkty, služby a ich predaj. Preto je nesmierne dôležité, aby bol nákup pre zákazníka jednoduchý, prehľadný a rýchly.

Ďalším dôležitým faktorom e-shopu je jeho rýchlosť a optimalizácia. Pomalý e-shop znamená veľký problém. Pomalé načítavanie nemá nikto rád, to má za následok odchod a nedokončené objednávky. Preto e-shopy automaticky optimalizujem a odporučím vám vhodný hosting.

K e-shopu ponúkam aj doplnkovú službu poradenstva či školenia. Po vytvorení e-shopu Vás v prípade záujmu naučím základné obhospodarovanie – vybavovať objednávky, pridávať produkty a podobne.

Každý z e-shopov je možné rozšíriť o moderné riešenia ako platby kartou a platobnú bránu, možnosť dopravy Packetou či inou kuriérskou spoločnosťou podľa vlastného výberu.

Pekný a moderný e-shop už nie je len výsadou veľkých spoločností. Cenovo dostupný eshop môžete mať teraz aj vy!

Zobraziť
Posunúť