Skip links

Domov » Služby » Firemná webová stránka

Firemná webová stránka pre váš biznis

Potrebujete vlastnú webovú stránku pre vašu firmu alebo podnikanie? Hľadáte niekoho, kto vám vytvorí moderný a prehľadný web? Ste na správnom mieste.

Vaša nová prezenčná webová stránka bude mať...

Responzívny dizajn

Moderný vzhľad

SEO ready

Rýchle načítavanie

Vlastná administrácia

Vysoká bezpečnosť

Kde hľadáte informácie?

Predpokladám, že na internete. V prípade, že sa k stránke aj dopátrate, ale nezistíte žiadne potrebné informácie o firme, produkte, či službe, ako to na Vás pôsobí? Nie moc dôveryhodne, však?

V dnešnej dobe je nesmierne dôležité mať vlastnú firemnú webovú stránku, ktorá je častokrát prvým kontaktom Vás s Vašim zákazníkom.

Veľmi dobre všetci vieme, že prvý dojem je najdôležitejší. Nenechajte pokaziť svoj prvý dojem odfláknutou webovou stránkou. Investícia do firemnej webovej stránky je investícia do Vás a do Vášho podnikania a do podnikania je dôležité investovať.

Ako prebieha tvorba vašej firemnej webovej stránky?

Najskôr pre vás vytvorím hrubý návrh webovej stránky a následne si spoločne tento návrh prejdeme. Po vašom súhlase vytvorím firemnú webovú stránku tak, aby vizuál odpovedal identite vašej spoločnosti – navrhnem vhodnú farebnú kombináciu či typ písma.

Webovú stránku tvorím na základe skúseností, ktoré som za posledné roky nazbieral. Kladiem veľký dôraz na prehľadný dizajn podľa pravidiel UX/UI dizajnu. Dôležitá je prehľadnosť a efektivita. Vždy sa klientovi snažím poradiť a nájsť mu to najvhodnejšie riešenie.

Ak klient súhlasí, nedrží sa striktne svojej predstavy a umožní mi voľne pracovať a realizovať sa, veľmi rád dopĺňam do webových stránok iné vhodné funkcie a veci. Takýto postup sa mi v minulosti osvedčil, čoho výsledkom sú aj moje referencie.

K tvorbe firemných webových stránok ponúkam aj doplnkové služby ako – administrácia, údržba, poradenstvo, foto a video či optimalizácia rýchlosti. Je možné ju neskôr pretransformovať aj na e-shop.

Ľudia – a teda Vaši potenciálni zákazníci prichádzajú na webovú stránku s potrebou – získať informácie. Na webe ľudia potrebujú nájsť tieto informácie hlavne rýchlo, nikto nemá rád hľadanie v spleti bannerov, animácií a desiatok ikoniek.

Mnou vytvorená firemná stránka bude preto vizuálne jednotná, jednoduchá, ale za to moderná a prehľadná. Čo je však najdôležitejšie, bude hlavne efektívna pre vášho klienta, ktorý na nej nájde všetky potrebné informácie rýchlo a Vy získate skvelý prvý dojem.

Zobraziť
Posunúť