Domov » Služby » Správa webových stránok a eshopov

Správa webových stránok a eshopov, optimalizácia rýchlosti

Zabezpečujem spravovanie webových stránok a e-shopov, postavených na platforme WordPress či WooCommerce. Postarám sa o aktualizáciu pluginov, kontrolu chýb, zabezpečenie pred útokmi, celkovú funkčnosť webu a tiež dokážem zrýchliť načítavanie webu a optimalizovať ho.

Pravidelná správa webovej stránky...

Vyhľadávanie a oprava chýb

Zálohovanie dát

Migrácia webovej stránky

Optimalizácia rýchlosti webu

Aktualizácia pluginov

Kontrola bezpečnosti

Nenechajte ju chátrať, aj webovú stránku je potrebné spravovať

Dôležité je udržiavať všetky jej časti a moduly aktualizované, aby sme predchádzali riziku poškodenia a napadnutia webu hackermi.

Webové stránky a e-shopy postavené na WordPresse sú najrozšírenejším riešením a preto sú veľmi často terčom útokov (o ktorých ani netušíte). V prípade, že je vaša webová stránka infikovaná kazí to vaše hodnotenie nielen u zákazníkov, ale je to katastrofálne aj z pohľadu Googlu a SEO. Všetko čo ste budovali dlhé roky môže byť nenávratne poškodené.

Ďalším dôležitým faktorom, ktorý hodnotí aj samotní Google a na základe, ktorého máte možnosť stúpať aj vo výsledkoch vyhľadávania je rýchlosť načítavania a optimalizácia rýchlosti webovej stránky. 

Pekný vizuál je potrebné dobre technicky optimalizovať a vyladiť, aby sa webová stránka načítavala rýchlo. Nikto nemá rád čakanie, nikto nemá rád načítavanie. Táto metrika – rýchlosť a optimalizácia je jednou z najdôležitejších vôbec. Aj túto službu poskytujem.

Všetky weby, ktoré vytvorím majú základné piliere bezpečnosti implementované

Od SSL certifikátu, inštaláciu firewallu a bezpečnostných pluginov až po dvojfaktorovú verifikáciu. Kontaktné formuláre zabezpečím proti botom a spamu. Pri tvorbe úplne novej webovej stránky je rýchlosť a teda optimalizácia načítavania rýchlosti webu samozrejmosť. Zároveň však ponúkam takúto službu aj pre už aktívne webové stránky.

Pravdepodobne ste hľadali tieto výrazy

správa webu, spravovanie web stránky, spravovanie webovej stránky, spravovanie web stránky cena, správca webovej stránky, správa web stránky, administrácia webovej stránky, WordPress sprava webu

Dôležitý oznam

Prosím, nevolajte mi na tel. č. 0907 287 363. Píšte e-mail.

Aktuálne sa nachádzam mimo územia EÚ. Telefónne číslo nepoužívam pre vysoké ceny za medzinárodné hovory.

V každom prípade to nijako neovplyvňuje služby, ktoré poskytujem. Neváhajte a kontaktujte ma, ak máte záujem o spoluprácu :)

Napíšte mi prosím e-mail:
kontakt@boris-belica.sk
alebo
mi zavolajte cez aplikáciu WhatsApp či Viber na tel. č.:
0904 894 035 

Ďakujem za pochopenie.

S pozdravom
Boris

Zobraziť
Posunúť