BoleAir klimatizácie - tvorba jednostránkového onepage webu wordpress elementor boris belica

Jednostránkový web

BoleAir klimatizácie

Slovenská spoločnosť BoleAir sa vydala na cestu predaja a budovania vlastnej značky klimatizácie, ktorá je navrhnutá tak, aby uspokojila aj tie najvyššie nároky zákazníkov.

Rok

2024

Klient

Bole Air Conditioner s.r.o.

Webová stránka

Poskytnuté služby

BoleAir klimatizácie - tvorba jednostránkového onepage webu wordpress elementor boris belica

Popis projektu

Spoločnosť BoleAir nedisponovala žiadnou webovou stránkou. Požiadavka bola teda jasná. Vytvoriť prezenčný web. Prioritou pre klienta bolo expresné rýchle vytvorenie a spustenie webovej stránky z dôvodu blížiacej sa sezóny.

BoleAir klimatizácie - tvorba jednostránkového onepage webu wordpress elementor boris belica

FIREMNÁ IDENTITA

Firma BoleAir nedisponovala žiadnou vizuálnou firemnou identitou. Jediná vec, od ktorej som sa pri tvorbe webu na mieru mohol odraziť bolo staršie logo firmy.
Na základe neho som vybral hlavičkový font a k nemu pekný čitateľný textový font Outfit. Farebnú paletu som odvodil od farieb firemnej dodávky (hehe).

BoleAir klimatizácie - tvorba jednostránkového onepage webu wordpress elementor boris belica

Riešenie

Na riešenie situácie som pre klienta navrhol vytvorenie jednoduchého jednostránkového prezenčného webu. Obsah webu nemal byť nijako rozsiahly. Dodané podklady boli veľmi stručné. Iba krátka predstava, logo a fotografia firemnej dodávky, podľa ktorej si predstavovali aj farby webu.

Rozdeľovať webovú stránku na samostatné podstránky mi pri takomto malom projekte prišlo zbytočné. Preto je tu ako vhodné riešenie – one-page web.
Toto jednostránkové riešenie zároveň šetrí náklady na vytvorenie webu.

V úvode webstránky je krátke predstavenie firmy. Primárnym cieľom webu je predstaviť produkt – slovenskú klimatizáciu BoleAir.

Preto ihneď prechádzame k tomu najdôležitejšiemu a to sú výhody a jej základné parametre.

Webová stránka je vytvorená na jadre Wordpress, postavená pomocou builderu Elementor PRO a základnej šablóny na mieru – Hello theme.

Celá webová stránka je optimalizovaná pre rýchle načítavanie. Na web je aplikované základná SEO optimalizácia pre vyhľadávače.

Na konci webovej stránky je pre návštevníka pripravená sekcia pre vykonanie akcie – nadviazanie kontaktu.

Čo napísal klient...

Boris je kreatívny chalan. Skvelá komunikácia. So všetkými mojimi problémami sa obraciam práve na Borisa nakoľko ich vie rýchlo vyriešiť a poradiť. Som nadmieru spokojný, kiež by boli všetci ITčkari takí komunikatívni ako Boris.

Páči sa vám
tento projekt?

Predstavte mi vašu víziu, vaše podnikanie, váš cieľ. Ja vám predstavím riešenie.
Konzultácia a nezáväzná cenová ponuka je zadarmo.

#boleair, jednostránkový, klimatizácie, načítavanie, onepage, optimalizácia, prezenčná, produkt, rýchle, SEO, stránka, web, wordpress