Tvorba web stránky na mieru | WordPress

Predbehnite konkurenciu!

Webová stránka vytvorená na mieru, ktorá vás odlíši.

Webová stránka je vašou online vizitkou. Investícia do webstránky na mieru vám pomôže otvoriť dvere k novým príležitostiam a posunúť vaše podnikanie na novú - vyššiu a osobitú úroveň.

Vytŕčajte z davu šablónových a nezaujímavých webov

Webovú stránka je dnes nevyhnutnosť

Práve preto je dôležité mať taký web, ktorý presne odráža charakter a črty vášho podnikania. Ak premýšľate nad vytvorením web stránky na mieru, ktorá bude jedinečná a plne prispôsobená vašim potrebám a vášmu podnikaniu, som tu pre vás.

Kľúčové aspekty moderného webu

Vaša nová webová stránka bude

Responzívna - optimalizovaná pre mobilné zariadenia

Šírka obsahu webovej stránky sa automaticky prispôsobí zariadeniu návštevníka. Počítač,  tablet či mobil – je to jedno, váš nový web bude optimalizovaný na všetky typy zariadení.

SEO optimalizovaná pre vyhľadávače

Pekný web je dôležitý, no načo by nám bol, ak by nás návštevníci nedokázali na internete nájsť. Ku každému webu nastavím pokročilú SEO optimalizáciu pre vyhľadávače.

Bleskovo rýchlo načítaná

Nikto z nás nemá rád pomalé načítavanie. Webovú stránku vytvorím tak, aby spĺňala najprísnejšie kritéria Google a aby sa načítavala bleskovo. Za to vám návštevník poďakuje.

Zabezpečná proti útokom a spamu

Bezpečnosť na internete je dôležitá. To platí aj pre webovú stránku. Zabezpečím ju proti útokom botov, proti spamu a proti napadnutiam. Váš web bude v bezpečí.

Moderná s prehľadným dizajnom

Pri tvorbe webovej stránky myslím na to, aby sa návštevník vedel rýchlo zorientovať a nájsť informácie, ktoré na webe konkrétne hľadá. 

Získajte kontakt s kontaktným formulárom

Posledným a tým najdôležitejším krokom pri návšteve webu je, aby vás potenciálny klient mohol osloviť. Vytvorím pre vás aj kontaktný formulár.

Ukážky web stránok vytvorených na mieru vo WordPress.

Kvalita.

Odbornosť.

Cena.

Tri slová, ktoré moji klienti často v referenciách spomínajú.
A tri slová, ktoré sú pre mňa prioritou pri tvorbe web stránky na mieru.

Boris Belica - Backpack studio
5.0
Na základe 32 recenzií
powered by Google
Michal FuggerMichal Fugger
20:26 17 May 24
Pán Belica nám pomáha pri správe stránky, jej aktualizácií a podobne. Jeho komunikácia, dostupnosť ako aj riešenia sú na super úrovni, tešíme sa na ďalšiu spoluprácu
Adrián KubišAdrián Kubiš
20:03 17 Apr 24
Super prístup, profesionalita a ochota. Odporúčam každému všetkými desiatimi:)
Rene ÁčRene Áč
20:25 24 Mar 24
S Borisom som absolvoval kurz programovania pre začiatočníkov v jazyku C a lepšie rozhodnutie som nemohol spraviť. Od prvého momentu, keď som dostal od Borisa na email úvodné informácie ku kurzu som mal dobrý pocit. Plánovanie hodín bolo vždy bezproblémové a Boris bol vždy ústretový. Hodiny mali podľa mňa super priebeh, kde bol vždy správny pomer teórie a praktických cvičení. Boris prednáša pútavo a vtipne takže to nebola žiadna nudná teória ako ste zvyknutý napríklad zo školy. Mne sa veľmi páčili cvičenia a dobrovoľné domáce úlohy, ktorým sa postupne zvyšovala náročnosť ako sme postupovali kurzom, kde si človek mohol overiť nadobudnuté vedomosti. Takže kurz jednoznačne odporúčam a Borisovi ďakujem za všetky vedomosti a rady, ktoré využijem ďalej či už v práci alebo v ďalšom vzdelávaní sa.
Juraj KusynJuraj Kusyn
15:26 12 Mar 24
Pan Belica mi robil firemny web a som nadmieru spokojny. Konecne po dlhom hladani som nasiel cloveka ktory porozumel zadaniu a mal vlastne napady, ako to este vylepsit. Komunikacia bola naozaj vyborna a odpovede vzdy promptne. Takisto cela tvorba webu isla ako po masle a rad budem s jeho spolupracou pocitat aj v buducnosti 👍
Ladislav PolackýLadislav Polacký
11:00 05 Mar 24
Od prvých krokov až po finálnu realizáciu bol prístup absolútne profesionálny. Veľmi oceňujem promptnosť a flexibilitu, s akou sa podarilo odstrániť problémy, ktoré nás trápili. Pána Borisa môžem bez váhania odporučiť. Jeho práca nie je len o technických zručnostiach, ale aj o schopnosti pochopiť a realizovať klientove predstavy. Ďakujem za profesionálne odvedenú prácu a teším sa na ďalšiu spoluprácu.
js_loader

Chcem webovú stránku vytvorenú na mieru

Predstavte mi vašu víziu, vaše podnikanie, váš cieľ a ja vám predstavím riešenie. Konzultácia a nezáväzná cenová ponuka je zadarmo.

Boris Belica - Backpack studio
5.0
Na základe 32 recenzií
powered by Google
js_loader

FAQ - Tvorba web stránky na mieru

Otázky a odpovede

Finálna cena pre vytvorenie webovej stránky na mieru je závislá od viacerých faktorov. Do ceny sa napríklad zarátava celkový rozsah webu, počet podstránok či špeciálne funkcie.

Cena akéhokoľvek webu vytvoreného mnou začína na 450 €.

Po vyplnení formuláru vám pošlem krátky dotazník, v ktorom mi zodpoviete pár základných otázok.

Následne pre vás vytvorím prehľadnú a podrobnú cenovú ponuku, v ktorej budú uvedené položky a všetky podrobnosti vášho nového webu.

Zo skúseností viem, že štandardne zaberie tvorba webu od začiatku až po ostré spustenie do prevádzky približne mesiac.

Rýchlosť vytvorenie webu ovplyvňujete aj vy – a to tým ako dobre máte pripravené podklady pre tvorbu. Web dokážem vytvoriť aj rýchlejšie, ak je to potrebné.

Termín spustenia webu si vopred spoločne odkomunikujeme.

Pred samotným spustením webu do prevádzky je webstránka viackrát dôkladne skontrolovaná mnou aj vami.

Prípadné chyby pred spustením sa ladia ešte v procese tvorby. Ak by nám však nejaká chyba utiekla – do jedného týždňa od spustenia máte úpravy a opravy chýb na webe zadarmo.

K webom ponúkam aj doplnkovú službu správa webovej stránky. O váš web sa postarám ja, vy sa venujete vášmu podnikaniu.

Mali by ste mať premyslenú základnú štruktúru webovej stránky.

To sú podstránky, ktoré na webe budú. Štandarde to je úvodná stránka, služby, o nás, blog, galéria a kontakt.

Pripravte si fotografie a obrázky. Ak ich nemáte, nevadí, použijeme vysoko kvalitné fotky z fotobánk.

Pekný web je dôležitý no obsah je ešte dôležitejší. Pripravte si základné texty, ktoré budú obsahovať jednotlivé podstránky.

Čo chcete návštevníkom povedať?

Premyslite si čo je pre vás dôležité a aké informácie chcete pomocou vášho webu odovzdať. Ostatné podrobnosti si prejdeme pred spustením prác.

Nemajte obavy s čím si nebudete vedieť rady, s tým vám poradím ja.

Predstavím vám pár výhod tohto redakčného systému:

  • WordPress je jedným z najpopulárnejších správcov obsahu na svete, čo znamená, že mnoho ľudí je s ním oboznámených a existuje veľké množstvo dostupných zdrojov a rozšírení. Nie je teda potrebné veci programovať na mieru, veľa z nich je už naprogramovaných, čo šetrí vaše financie.
  • WordPress ponúka veľkú flexibilitu pri tvorbe rôznorodých typov webových stránok, od jednoduchých blogov až po komplexné e-commerce platformy.
  • Jednoduché používanie: Pre väčšinu užívateľov je WordPress relatívneednoduchý na používanie, čo umožňuje ľahké spravovanie obsahu a aktualizáciu stránky.
  • Široká komunita a podpora: WordPress má veľkú komunitu užívateľov a vývojárov, čo znamená, že je k dispozícii množstvo návodov, tutoriálov a podporných fór.
  • WordPress má zabudovanú podporu pre základné SEO nastavenia a existuje veľké množstvo doplnkov a rozšírení, ktoré umožňujú ďalšie optimalizácie pre vyhľadávače.
  • Aktualizácie a bezpečnosť: WordPress pravidelne poskytuje aktualizácie, ktoré zlepšujú bezpečnosť a výkon stránky, a má rozsiahlu komunitu, ktorá sa stará o bezpečnostné otázky.

Výhod je samozrejme viacero no to by bolo na samostatný článok.

Žiadne skryté poplatky.

Po vyplnení dotazníku pre vás vytvorím cenovú ponuku na mieru.

V nej sú rozpísané všetky položky podrobne a jasne. Do cenovej ponuky pridám aj doplnkové služby k webu, ktoré nie sú povinné – sú voliteľné. Spoločne si odkomunikujeme, o ktoré položky máte záujem.

Po dohode je potrebné uhradiť 50% zálohu z finálnej ceny vopred, ešte pred začatím prác na webe.

Zvyšná suma sa doplatí po úplnom dokončení prác a spustení webu. Po úhrade zálohy vystavím zálohovú faktúru a začnem práce na tvorbe webu.

Poskytujem doplnkovú službu „školenie k obsluhe webu“.

Ak máte záujem naučiť sa robiť jednoduché úpravy na webe samostatne, veľmi rád vám to ukážem.

Klienti však preferujú službu správa webovej stránky, kde na základe predplateného balíku spravujem váš web ja.

Môžete si hosting a doménu vyriešiť samostatne a následne mi len poskytnete administrátorské prístupy.

Klienti však radi volia doplnkovú službu „hosting a doména“ kde všetko potrebné vyriešim za vás ja.

Doménu si vyberiete podľa dostupnosti, hosting vyberiem podľa potrieb vášho ja webu.

Využívam iba tie najlepšie slovenské a české hostingové spoločnosti. Kvalitný hosting a doménu poskytujem za výhodnejšie ceny.

Túto službu ponúkam ako doplnkovú službu a je možné si ju pri tvorbe webu zaplatiť tiež.

Klienti ju veľmi obľubujú, nakoľko sledovanie dát a analytiky webu je veľmi dôležité pre vylepšenie procesov.

Z týchto dát následne vieme ťažiť a web upraviť tak, aby bol ešte výkonnejší.

Službu zabezpečím, no vykoná ju pre vás externý špecialista a odborník priamo na Google Analytiku.

#tvorba #web #stránky #namieru  #wordpress #firemný #web #prezenčná #webstránka #cena #podnikanie