Skip links
V tomto som dobrý

Služby, ktoré ponúkam

01.

Tvorba webových stránok

Ak hľadáte nejaké informácie kde ich hľadáte? Predpokladám, že na internete. V prípade, že sa k stránke aj dopátrate, ale nezistíte žiadne potrebné informácie o firme, produkte, či službe, ako to na Vás pôsobí? Nie moc dôveryhodne, však?

V dnešnej dobe je nesmierne dôležité mať vlastnú webovú stránku, ktorá je častokrát prvým kontaktom Vás s Vašim zákazníkom. Veľmi dobre všetci vieme, že prvý dojem je najdôležitejší. Nenechajte pokaziť svoj prvý dojem odfláknutou webovou stránkou. Investícia do webovej stránky je investícia do Vás a do Vášho podnikania - a to je tá najlepšia investícia.

Najskôr pre vás vytvorím hrubý návrh webovej stránky a následne si spoločne tento návrh prejdeme. Po vašom súhlase vytvorím webovú stránku tak, aby vizuál odpovedal identite vašej firmy - navrhnem vhodnú farebnú kombináciu či typ písma.

Nie som grafik a teda netvorím vopred grafický návrh webovej stránky vo Photoshope ani v inom grafickom programe.

Webovú stránku tvorím na základe skúseností, ktoré som za posledné roky nazbieral. Kladiem veľký dôraz na prehľadný dizajn podľa pravidiel UX/UI. Dôležitá je prehľadnosť a efektivita. Vždy sa klientovi snažím poradiť a nájsť mu to najvhodnejšie riešenie.

Ak klient súhlasí, nedrží sa striktne svojej predstavy a umožní mi voľne pracovať a realizovať sa, veľmi rád dopĺňam do webových stránok iné vhodné veci. Takýto postup sa mi v minulosti osvedčil, čoho výsledkom sú aj moje referencie.

K tvorbe webových stránok ponúkam aj doplnkové služby ako - administrácia, údržba, poradenstvo, foto a video či optimalizácia rýchlosti. Ľudia - a teda Vaši potenciálni zákazníci prichádzajú na webovú stránku s potrebou získania informácií. Na webe ľudia potrebujú nájsť informácie hlavne rýchlo, nikto nemá rád hľadanie v spleti bannerov, animácií a desiatok ikoniek.

Mnou vytvorená stránka bude preto vizuálne jednotná, jednoduchá a prehľadná, ale hlavne efektívna pre Vášho klienta, ktorý na nej nájde všetky potrebné informácie rýchlo a Vy získate skvelý prvý dojem.

Moderný dizajn na mieru k vašej identite

Prehľadné, pútavé a efektívne riešenie

Prispôsobivé rôznym zariadeniam

02.

Tvorba e-shopov a e-commerce riešení

E-shopy tvorím na redakčnom systéme WordPress, konkrétne na plugine WooCommerce. WordPress je jedným z najrozšírenejších riešení e-shopov. S týmto typom sa denno-denne stretávate a pravdepodobne o tom ani netušíte.

Alfou-omegou pri tvorení e-shopu je pre mňa jednoduchosť. Pekný vizuál je síce dôležitý, ale v tomto prípade pri e-shope hrajú hlavnú rolu produkty, služby a ich predaj. Preto je nesmierne dôležité, aby bol nákup pre zákazníka jednoduchý, prehľadný a rýchly.

Ďalším dôležitým faktorom e-shopu je jeho rýchlosť a optimalizácia. Pomalý e-shop znamená veľký problém. Pomalé načítavanie nemá nikto rád, to má za následok odchod a nedokončené objednávky. Preto e-shopy automaticky optimalizujem a navrhnem vám vhodný hosting.

K e-shopu ponúkam aj doplnkovú službu poradenstva či školenia. Po vytvorení e-shopu Vás v prípade záujmu naučím základné obhospodarovanie - vybavovať objednávky, pridávať produkty a podobne.

Každý z e-shopov je možné rozšíriť o moderné riešenia ako platby kartou a platobnú bránu, možnosť dopravy Packetou či inou kuriérskou spoločnosťou podľa vlastného výberu.

Pekný a moderný e-shop už nie je len výsadou veľkých spoločností. Môžete ho mať aj Vy.

Prehľadný e-shop

Automatické generovanie faktúr

Prehľadnosť a efektivita

Packeta či iné možnosti dopravy

Platba kartou a platobné brány

03.

Údržba, administrácia a optimalizácia

Tak ako všetko ostatné aj o webovú stránku či e-shop je potrebné sa starať. Dôležité je udržiavať všetky jej časti a moduly aktualizované, aby sme predchádzali riziku poškodenia a napadnutia webu hackermi.

Webové stránky a e-shopy postavené na WordPresse sú najrozšírenejším riešením a preto sú veľmi často terčom útokov (o ktorých ani netušíte). V prípade, že je vaša webová stránka infikovaná kazí to vaše hodnotenie nielen u zákazníkov, ale je to katastrofálne aj z pohľadu Googlu a SEO. Všetko čo ste budovali dlhé roky môže byť nenávratne poškodené.

Ďalším dôležitým faktorom, ktorý hodnotí aj samotní Google a na základe, ktorého máte možnosť stúpať aj vo výsledkoch vyhľadávania je rýchlosť a optimalizácia webovej stránky. Pekný vizuál je potrebné dobre technicky optimalizovať a vyladiť, aby sa webová stránka načítavala rýchlo. Nikto nemá rád čakanie, nikto nemá rád načítavanie. Táto metrika - rýchlosť a optimalizácia je jednou z najdôležitejších vôbec.

Všetky webové stránky a e-shopy, ktoré vytvorím majú základné piliere bezpečnosti implementované - od SSL certifikátu, inštaláciu firewallu a bezpečnostných pluginov až po dvojfaktorovú verifikáciu. Kontaktné formuláre zabezpečím proti botom a spamu. Pri tvorbe úplne novej webovej stránky je rýchlosť a teda optimalizácia načítavania rýchlosti webu samozrejmosť. Zároveň však ponúkam takúto službu aj pre už aktívne webové stránky.

Administrácia - správa webovej stránky

Optimalizácia rýchlosti

Oprava chýb a aktualizácie

Migrácia webovej stránky

04.

Copywriting a textovanie webov

Častokrát sa stretávam s tým, že webová stránka je síce vizuálne atraktívna, ale keď sa lepšie ponorím do jej obsahu zistím, že na nej nenájdem nič iné len základné texty. Niečo na štýl - kontaktujte nás, o nás, a podobne...

Takéto texty síce plnia svoj účel a občas nie je naozaj potrebné ich nijako meniť. Avšak popísať to, prečo ste jedinečný, v čom ste lepší ako konkurencia a svojim spôsobom to predať je rovnako dôležité ako mať pekný vizuál a moderný web.

Zákazníkovi je potrebné ukázať, že Váš produkt alebo vaša služba má niečo naviac. Takéto informácie je potrebné odovzdať zaujímavou formou a zároveň ich prepojiť s aktivitou - ako napr. kontaktným formulárom.

Je mi úplne jasné, že každý sme dobrý v niečom inom. Mať pekný web je síce super, ale zároveň je nesmierne dôležité mať ho aj kvalitne a obsahovo šťavnatý, aby sa zákazník cítil komfortne a našiel to, čo hľadá a čo potrebuje nájsť.

V copywritingu nie som najlepší. Preto túto úlohu nechávam na svoju manželku, ktorá mi s touto službou vypomáha. Spravovala sociálne siete a tvorila obsah pre viacero slovenských značiek aj väčších korporátov – kvalita je teda zaručená.

Natextovanie celej webovej stránky

Texty a články pre váš blog

Chytľavé nadpisy

Kvalitný SEO obsah vašej stránky

05.

Fotografie a video

Ruka v ruke s modernou prezenčnou webovou stránkou idú pekné a kvalitne vyhotovené fotografie či video. Jednoduchým riešením je použiť voľné dostupné obrázky z fotobanky, ktoré vás v podstate nestoja nič. Mínusom však je, že sa s takýmito obrázkami stretnete na mnohých weboch a zároveň neodrážajú identitu vašej značky.

Fotky vyhotovené mobilom môžu byť núdzové riešenie, no ich kvalita nie je dostatočná - jednoducho povedané - nepredávajú. V dnešnej dobe je nesmierne dôležité prezentovať sa kvalitnými fotkami. Takéto fotky vedia presvedčiť potenciálneho zákazníka, pôsobia profesionálne a teda predávajú.

K tvorbe webových stránok preto ponúkam aj službu foto a video, kde pre Vás nafotím jedinečné fotografie vašej firmy, obchodu - vašu webovú foto identitu. Následne vieme tieto fotky využiť ako obsah na vašom webe. Zároveň je možné fotky využívať aj ako obsah na vaše sociálne siete. Táto služba sa stala medzi mojimi klienatmi veľmi obľúbená a osobne ju k tvorbe webu odporúčam tiež.

Jedinečné fotky pre vašu webovú stránku

Kvalitný foto obsah pre sociálne siete

Promo videá a fotky

Profesionálna foto technika

06.

Poradenstvo, školenia a externá spolupráca

Častokrát človek nevie kde začať. Tvorba webu je pre neho guláš, nerozumie termínom ako hosting alebo doména. Tie na vás tradične vyklopí na začiatku každý programátor, pretože sú absolútnym základom pri tvorbe webu.

Spolu sa pozrieme na začiatok na to, čo jednotlivé pojmy znamenajú. Pomôžem vám s kúpou hostingu a odporučím balíček vhodný pre vašu webovú stránku.

Ponúkam aj školenia k tvorbe webových stránok a k ich správe. Od individuálnych školení až po skupiny. Tak ako mnoho ľudí pred Vami naučím aj vás spravovať váš vlastný web. Školenie je vhodné aj pre úplných začiatočníkov. Vysvetlím, naučím a častokrát sa aj dobre pobavíme.

V prípade potreby viem pre Vás pracovať externe. Nechajte vaše problémy na mňa a to, čo nebudete schopný vyriešiť samostatne, vyriešim ja za Vás.

Školenie k webovým stránkam

Vlastná správa webovej stránky

Pre začiatočníkov aj pokročiliých

Možnosť platenej konzultácie

Externá spolupráca a výpomoc

Tvorím moderné, prehľadné, rýchle a bezpečné webové stránky a e-shopy pre všetkých, ktorí chcú byť jedineční a byť o krok vpred pred konkurenciou.

Explore
Drag