Skip links

Komplexné služby
k webovým stránkam

Ponúkam komplexné služby k webovým stránkam a e-shopom. Od ich tvorby, cez kompletné natextovanie až po tvorbu obsahu ako fotky či video, optimalizáciu, poradenstvo a údržbu. Podrobnosti nájdeš nižšie.

Kliknutím na názov alebo ikonku služby dozvieš podrobnosti

Tvorba webových stránok

Správa a údržba webových stránok

Tvorba eshopov a e-commerce riešení

Copywriting a textovanie webov

Kurz programovania pre začiatočníkov

Foto a video služby k webom

05.

Fotografie a video

Ruka v ruke s modernou prezenčnou webovou stránkou idú pekné a kvalitne vyhotovené fotografie či video. Jednoduchým riešením je použiť voľné dostupné obrázky z fotobanky, ktoré vás v podstate nestoja nič. Mínusom však je, že sa s takýmito obrázkami stretnete na mnohých weboch a zároveň neodrážajú identitu vašej značky.

Fotky vyhotovené mobilom môžu byť núdzové riešenie, no ich kvalita nie je dostatočná - jednoducho povedané - nepredávajú. V dnešnej dobe je nesmierne dôležité prezentovať sa kvalitnými fotkami. Takéto fotky vedia presvedčiť potenciálneho zákazníka, pôsobia profesionálne a teda predávajú.

K tvorbe webových stránok preto ponúkam aj službu foto a video, kde pre Vás nafotím jedinečné fotografie vašej firmy, obchodu - vašu webovú foto identitu. Následne vieme tieto fotky využiť ako obsah na vašom webe. Zároveň je možné fotky využívať aj ako obsah na vaše sociálne siete. Táto služba sa stala medzi mojimi klienatmi veľmi obľúbená a osobne ju k tvorbe webu odporúčam tiež.

Jedinečné fotky pre vašu webovú stránku

Kvalitný foto obsah pre sociálne siete

Promo videá a fotky

Profesionálna foto technika

Zobraziť
Posunúť