Projekt

Statok na výšinách

Statok na Výšinách - eshop tvorba webu na mieru wordpress Boris Belica

Popis projektu

– bude doplnené –

Klient

Statok na Výšinách s.r.o.

Dátum

2024

Služby

– bude doplnené –

Referencia

Tretí krát za 4. roky…? to znamená, že sme zmenili vďaka rôznym nepríjemnostiam s napadnutím stránky znova našu webovú stránku.

Tvorba stránok a obsahu nie je absolútne moja šálka kávy a veci sa menia tak rýchlo, že ich nestíhate sledovať, pokiaľ sa v tejto branži nepohybujete a tak … zasiahol vesmír, ako v celom našom projekte ❤.

Už keď som si nevedela rady a administrátor poslednej stránky sa mi niekoľko mesiacov neozýval, už som to pochopila. Tu nepomôže už nič iné, len ozajstní profesionáli, ktorí budú vedieť stránku zabezpečiť ,aktualizovať a starať sa o ňu. A tak som začala hľadať… a našla. Ako ináč.. “ náhoda“ 🙂 náhodne som si cez uja gúgla našla na niekoľkej stránke len tak ako keď si vyberiete kartu, milovaných Adelku a Borisa Belicu dva Batohy, ktorí ma absolútne ukľudnili, že to proste stihnú do Vianoc a že mi spravia web na mieru… ako sa vraví, do tretice všetko dobré!

Keď som videla prvýkrát stránku, jej vizuál, presnosť, jednoduchosť v navigácii, fotky, ktoré Adelka umelecky poňala na našom statku, veru, vyhŕkli mi slzy.

Konečne… konečne to niekto pochopil, čo chceme odkázať, čo chceme ukázať ❤ a tak vám s radosťou predstavujeme náš nový web www.statoknavysinach.sk.

Teším sa veľmi. Teším sa, lebo je za tým kopec práce a teraz už konečne máme na čom stavať.
Pokiaľ si aj vy neviete rady a tápete, jednoznačne Borisa a Adelku odporúčam, kvalitná komunikácia, empatia, kvalitný výsledok.

Patrí Vám naše ďakujeme!! Nech sa páči, navštívte nás ❤

Spolupráca

Páči sa vám tento projekt?

Pustime sa do práce a vytvorme niečo jedinečné aj pre Vás.
Predstavte mi vašu víziu, vaše podnikanie, váš cieľ a ja vám predstavím riešenie. Konzultácia a nezáväzná cenová ponuka je zadarmo.

(27)

100% spokojnosť klientov na základe Google recenzií.